Maceraseverler Şile’de buluştu

- Yorumlar

Türkiye’de düzenlenen en kapsamlı ATV etkinliği, “Yeşil Vadi ATV CUP”, Depar Motor ve Yeşil Vadi Doğa ve Motor Sporları organizatörlüğünde, doğa ve motor tutkunlarını Şile’de buluşturdu.

Doğa ve macera tutkunlarının büyük ilgi gösterdiği Yeşil Vadi ATV CUP etkinliği kapsamında, 12 Nisan Cumartesi günü gerçekleştirilen sıralama yarışlarının ardından dün 39 finalist arasında kıran kırana bir mücadele yaşandı. Üç etapta gerçekleşen yarışmada, yarışmacılar zorlu parkurları aştıktan sonra kazananlar belli oldu.

Yarışta ATV etabında birinciliği Korkut Çaçar alırken, ikinci Yusuf Sayar, üçüncü Ersin Tunçay oldu. UTV etabında Erkan Kıpçak birinci, Reşat Boynukalın ikinci ve Levent Başak üçüncü oldu. Çamur etabında ise Yusuf Sayar birinci, Ufuk Ünlüer ikinci, Adil Evirgen üçüncü oldu.

Yarışın ardından düzenlenen ödül töreni ile etkinlik son bulurken, TMF hakemlerinin gözetiminde yapılan yarışmada dereceye girenlere kupalarının yanı sıra araçlarıyla ilgili bakım, servis imkanı ve ekipmanlardan oluşan çeşitli ödüller verildi.

x