Fethi Satıcı’dan Kartalspor için tarihi çağrı

- Yorumla

Usta gazeteci Fethi Satıcı Kartalspor’da yaşanan çalkantılarla ilgili elini taşın altına koyarak taraflara tarihi bir çağrıda bulundu. Taraftarın ‘neden suskun kaldığı ve olaylara el koymadığı’ konusunda sorularına muhatap kaldığını söyleyerek söze başlayan Fethi Satıcı çok önemli değerlendirmeler yaptı.

KARTALSPOR’LU TOPÇULARA SESLENİYORUM

“Abi neden yazmıyorsunuz?” şeklinde bazı Kartalspor taraftarlarından telefon ve özelden bana tevdi edilen mesajlardan bu üç cümlelik soruyu yönetiyorlar.

Pazar günü önemli bir maç var. Buradan Kartalspor’lu topçulara sesleniyorum; bırakın son dakikalarda kazan kaldırmayı, isyan etmeyi. Haklıyken haksız duruma düşerseniz. Pazar günü çıkın sahaya ve aslanlar gibi oynayın ve rakibinizi farklı mağlup edin. Size de bu yakışır. Taraftarı kızdırmayın ve de karşınıza almayın. Ama öyle ama böyle alacaklarınız ödenir.

Sayın Öz, Ada yemeğinde ” Bütün sorunlarınız 11 Mayıs’ta çözülecek” sözü verdi. Belediye başkanının verdiği söze güvenmeyen sporcuyu ben sporcu olarak tanımam, tanımakta istemem. “Aç maymun oynamaz” mantığını da çok iyi bilirim. Ne var ki yüzmüş yüzmüş kuyruğuna getirdiğiniz, arın teri akıttığınız ve katlandığınız bunca zorlukları ve sıkıntıları son hafta heba etmeyiniz. Pazar günü Kartalspor’un taraftarının hatırına sahaya çıkın ve taraftarınız için oynayın ve son maçı da farklı kazanın. Göreceksiniz sonuçta siz kazanacaksınız.

YÖNETİME GELİNCE BİR ŞEY YAZMAK İSTEMİYORUM SADECE BECERİKSİZSİNİZ BİR ÇUVAL İNCİRİ İKİ GÜNDE BERBAT ETTİNİZ

Yönetime gelince bu konuda bir şey yazmak istemiyorum, sadece “BECERİKSİZSİNİZ” diyorum… Bir çuval inciri iki gün içinde berbat ettiniz. Sayın Öz’ün ada sözünü hatırlatmadınız mı? Sizlere “11 Mayıs’a kadar sabredin” demediler mi?

Topçular, son bir şansınız kaldı o da pazar günü çıkın sahaya aslanlar gibi oynayın ve maçı kazanın.Çok büyük bir hatanın eşiğine geldiniz. Yoksa bu eyleminiz danışıklı,dövüşüklü mü? Onuda anlarız. Asıl ağır eleştiri yazımı pazartesi günü yazmak istiyorum.Çok sert bir yazı olacak. Haydi gençler beni ve taraftarlarınızı kırmayın ve üzmeyin. Bu taraftar sizin hakkınızı korur ve söke söke alır… Uymayın şeytana!

x
Yorumlar