Zabıta ailesi moral depoladı

İBB Zabıta personelleri, Zabıta Teşkilatının 189. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında Kartal Aydos Piknik Alanı’nda bir araya geldi.

İBB Zabıta personelleri, Zabıta Teşkilatının 189. Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri kapsamında Kartal Aydos Piknik Alanı’nda bir araya geldi. Keyifli saatlerin yaşandığı piknikte, yoğun iş stresini atan zabıta personelleri, gönüllerince eğlenerek moral depoladı.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı, Zabıta Teşkilatının 189. Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri kapsamında Zabıta personellerine yönelik bir piknik düzenledi.
Kartal Aydos Piknik Alanı’nda gerçekleşen pikniğe; İBB Zabıta Daire Başkanı Tayfun Karali’nin yanı sıra Zabıta Müdürleri, Müdür Yardımcıları, Amirleri, Komiserleri ve çok sayıda zabıta personeli ailesiyle birlikte katıldı. Zabıta Teşkilatı mensupları arasında dayanışmayı güçlendirmek amacıyla gerçekleşen piknikte hep birlikte keyifli saatler geçiren zabıta personelleri, yoğun çalışma temposunun stresini atarak moral depoladı.
Çeşitli aktivitelerin de gerçekleştiği piknikte zabıta personelleri, Paintball ve canlı langırt gibi oyunlar oynayarak doyasıya eğlenirken; zabıta personellerinin çocukları da gün boyunca animatörler ile birlikte dev aktiviteli oyun bahçesinde hoşça vakit geçirdiler. Osmanlı Macunu, Osmanlı Şerbeti, Pamuk Şekercilerin de yer aldığı stantlara da yoğun ilgi gösteren çocuklar, büyüklerinin oynadıkları oyunları da meraklı gözlerle izlediler.
Piknikte sahne alan Türk Halk Müziği sanatçısı ve aynı zamanda Zabıta Komiseri Ömer Bayraktar da birbirinden güzel şarkılarını mesai arkadaşları için seslendirdi.

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar