Radyo Viva Kartallı Dinleyicileriyle Buluştu

İstanbul’da 90.0 FM frekansından yayın yapan Radyo Viva’nın sevilen programcıları Doğancan Özadlı ve Duygu Kurtez, Kartallı dinleyicileri ile söyleşide buluştu.
Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Ekim ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında, Radyo Viva’nın sevilen programcıları Doğancan Özadlı ve Duygu Kurtez’i Kartallı dinleyicileri ile buluşturdu. Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen söyleşide; duygu ve düşüncelerini samimi bir atmosferde dinleyicileri ile paylaşan programcılar, medyanın belirleyici rolünü, etkin önemini işledi. Radyo Viva’da programlarını severek yaptıklarını, bu sayede istikrarlı çizgilerini koruyup dinleyicileriyle aralarında bir sevgi köprüsü kurduklarını belirtti.
Söyleşide Kartallı dinleyiciler; Doğancan Özadlı ve Duygu Kurtez’e radyoculuğun zevkli, riskli ve zor yanlarını, unutamadıkları canlı yayın bağlantılarını sordu. Ayrıca radyoculuk mesleği ile ilgilenen gençler, radyoculuğun püf noktaları konusunda programcılardan bilgi aldı.

RADYO VİVA (2)

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar