Kartal Zabıtası Sağlık Denetlemelerine Devam Ediyor

- Yorumlar

Kartal Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, halk sağlığına büyük önem veren Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün talimatları doğrultusunda ilçe genelinde denetimlerine devam ederken bir yandan da gelen şikayetleri değerlendirerek halk sağlığını tehdit eden işletmelere göz açtırmıyor.

Kartal Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Kartal’da gerçekleştirdiği rutin denetimlerin yanı sıra gelen ihbarlar üzerine, gerekli kontrolleri yapmaya devam ediyor.

Kartal Belediyesi Zabıta Müdürlüğü bünyesinde görev yapan Yakacık Zabıta Amirliği, bildirilen bir şikayet üzerine Yakacık Yeni Mahalle Yalı Sokak’ta bulunan bir gıda işletmesini denetledi. Yapılan denetleme sonucunda işletmenin deposu bulunduğu ve ruhsatının olmadığı tespit edildi. Yapılan incelemede ayrıca depoda, son kullanma tarihi geçmiş gıda maddelerine rastlandı. Halk sağlığını tehdit eden, son kullanma tarihi geçmiş gıda maddelerine İlçe Tarım, Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğü ekipleri ile birlikte el koyan Yakacık Zabıta Amirliği, söz konusu gıda maddelerini yakarak imha etti.

SON KULLANMA TARIHI GECMIS URUN IMHA (1)

SON KULLANMA TARIHI GECMIS URUN IMHA (3)

SON KULLANMA TARIHI GECMIS URUN IMHA (4)

????

????

x