Başkan Altınok Öz Belediye yönetim kadrosuyla değerlendirme toplantısı düzenledi

- Yorumlar

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri ile değerlendirme toplantısı yaptı. Haftanın ilk iş gününde Kartal Belediyesi’nde görev yapan başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile bir araya gelen Başkan Altınok Öz, gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

“Kartal’a daha kaliteli hizmet sunabilmek için çalışıyoruz.”

Kartal Belediyesi Birim Müdürlerini tek tek dinleyerek tamamlanmış ve yapılması gereken çalışmalar hakkında talimat veren Başkan Altınok Öz, “Kartal’ımız ve insanımız için yararlı hizmetleri ortaya koyabilmek adına başkan yardımcıları ve birim müdürlerimizle düzenli olarak bir araya geliyoruz. Hizmetler hakkında bilgi alarak yapılan işleri kontrol ediyoruz. Kartal’a ve Kartallılara daha kaliteli hizmet sunabilmek için çalışıyor ve çalışmaya da devam ediyoruz.” dedi.

Başkan Altınok Öz’e anlamlı sertifika

Toplantıda Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri tarafından Başkan Altınok Öz’e doğum günü nedeni ile kendi adına dikilen fidanların sertifikası hediye edildi. Başkan Altınok Öz’e sertifikasını, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Av. Hüsnü Yeşilyurt takdim etti.

DEĞERLENDİRME TOPLANTISI (3)

x