14 Şubat Sevgililer Günü Kartal’da coşkuyla kutlandı

- Yorumlar

‘14 Şubat Sevgililer Günü’ Kartal’da düzenlenen etkinliklerle kutlandı. Kartal Belediyesi’nin sevgililer günü dolayısıyla düzenlediği şenlik, renkli ve keyifli anlara sahne oldu. Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Av. Hüsnü Yeşilyurt, Kartal CHP Belediye Meclis Üyesi ve Grup Başkanı Taner Özdemir, Karyapsan Yönetim Kurulu Başkanı Nizamettin Zorgül, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Âdem Uçar’ın katıldığı etkinliklere Kartallılar yoğun ilgi gösterdi.

Ankara Caddesi üzerine Kartal Belediyesi tarafından kurulan sevgililer günü hatırası fotoğraf panosu önünde vatandaşlar ücretsiz olarak fotoğraf çektirdi. Kartallı vatandaşlara çektirdikleri fotoğraflar verilirken karanfil dağıtıldı.

“Kartal’ımızda var olan sevgiyi daha da büyütmek istiyoruz”

Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Av. Hüsnü Yeşilyurt, Ankara Caddesi’nde vatandaşlara karanfil dağıtarak Kartallıların sevgililer gününü kutladı. Yeşilyurt, “14 Şubat Sevgililer Günü’nün tüm insanlığa huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum. 14 Şubat Sevgililer Günü aslında her gün ihtiyaç duyduğumuz sevginin hatırlandığı bir gün. Bugün ilçemizde çok renkli etkinlikler düzenliyoruz. İnsanlar eğleniyor. Bu güzel bir şey; ancak buradaki insanların sevgisi bizim için daha değerli. Ne mutlu bize ki Kartal’da birbirini seven insanlar var. Bizler Belediye Başkanımız Op. Dr. Altınok Öz’ün önderliğinde Kartal’lımızda var olan sevgiyi daha da büyütmek istiyoruz ve hep bunun için çalışıyoruz. Ülkemizin hiçbir köşesinde mutsuz insanlar olmasın, kadına şiddet olmasın, savaşlar olmasın, ülkemizde herkes birbirine sevgiyle saygıyla baksın, herkes mutlu olsun. Herkesin sevgililer gününü kutluyorum.” dedi.

Sokakta aşk var

Kartal Belediyesi’nin sevgililer gününe özel ‘Sokakta Aşk Var’ sloganıyla, eğlenen Kartallılar, birçok enstrümanı aynı anda çalan Metin Önderoğlu’nun ezgileriyle de keyifli bir gün geçirdi. Soğanlık Kültür Merkezi’nde eğitmen Bilal Çatalçekiç yönetiminde çalışmalarını sürdüren 11 kişilik Kartal Belediyesi Ritim Atölyesi öğrencileri, gösteriyle dinleyenleri kendilerine hayran bıraktı. Etkinlikler kapsamında Kartallılar ayrıca, sevgililer gününe özel ‘Atölye Mum Yap’ hocası Aylin Aydın gözetiminde daldırma mum tekniği ile kendi mumlarını yaptı. Hamam Sokak’ta devam eden etkinliklerde ise Kartal manzarası ile ‘Sevgililer Günü’ konulu grafiti çalışmasının önünde sevgililer fotoğraf çektirdi.

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ KARTAL’DA COŞKUYLA KUTLANDI       (2)

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ KARTAL’DA COŞKUYLA KUTLANDI       (3)

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ KARTAL’DA COŞKUYLA KUTLANDI       (4)

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ KARTAL’DA COŞKUYLA KUTLANDI       (5)

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ KARTAL’DA COŞKUYLA KUTLANDI       (6)

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ KARTAL’DA COŞKUYLA KUTLANDI       (7)

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ KARTAL’DA COŞKUYLA KUTLANDI       (9) (1)

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ KARTAL’DA COŞKUYLA KUTLANDI       (10)

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ KARTAL’DA COŞKUYLA KUTLANDI       (11)

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ KARTAL’DA COŞKUYLA KUTLANDI       (13)

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ KARTAL’DA COŞKUYLA KUTLANDI       (14)

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ KARTAL’DA COŞKUYLA KUTLANDI       (15)

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ KARTAL’DA COŞKUYLA KUTLANDI       (16)

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ KARTAL’DA COŞKUYLA KUTLANDI       (17)

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ KARTAL’DA COŞKUYLA KUTLANDI       (18)

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ KARTAL’DA COŞKUYLA KUTLANDI       (19)

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ KARTAL’DA COŞKUYLA KUTLANDI       (20)

x