6 yaşındaki çocuğa cinsel istismarda bulunduktan sonra hunharca öldürdü..

- Yorumlar

İstanbul Beyoğlu’nda 6 yaşındaki kıza cinsel istismarda bulunduktan sonra bıçakla öldürdüğü iddiasıyla, akli dengesinin yerinde olmadığı öne sürülen 14 yaşındaki kuzeni tutuklandı

Kasımpaşa’daki bir gecekonduda korkunç bir olay yaşandı.3 çocuk annesi Sevgi A., akşam saatlerinde küçük kızı E.N.A. (6) ve 6 aylık bebeğini evinde bırakarak büyük kızıyla birlikte pazara gitti.

Hava karardıktan sonra pazardan dönen anne-kız evlerine girdiklerinde 6 yaşındaki kızını kanlar içinde buldu. İncelemelerde, küçük kızın istismara uğradıktan sonra 3 bıçak darbesiyle öldürüldüğü belirlendi. Kamera görüntülerinde, yan gecekonduda oturan kuzeni 14 yaşındaki M.A.’nın eve pencereden girdiği ve daha sonra aynı yerden çıkarak kaçtığı belirlendi. M.A., gözaltına alındı.
Hürriyet’ten Fırat Alkaç’ın haberine göre; Akli dengesinin yerinde olmadığı öne sürülen M.A’nın Çocuk Şube Müdürlüğü’nde psikolog eşliğinde alınan ifadesinde “Amcam benim gitmemi istediğim yere izin vermedi. Ona sinirlendiğim için bıçakla E.A’yı öldürdüm. Pişman değilim” dediği öğrenildi. Emniyetteki işlemleri tamamlanarak adliyeye sevk edilen şüpheli, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

x