CHP Kartal Gençli̇k Kolları i̇ftarda buluştu

- Yorumlar

Kartal Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları, Ramazan ayı dolayısıyla Kartal Belediyesi Ekolojik Çadır Alanı’nda iftar yemeği düzenledi. İftar programına; Kartal Belediyesi Başkan Vekili ve Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan’ın yanı sıra; Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Gençlik Kolları Başkanı Kenan Otlu, Meclis Üyeleri, ilçe gençlik örgütlerinin başkanları ve Cumhuriyet Halk Partili gençler katıldı.

“Kartal’dan verdiğimiz birlik ve beraberlik mesajı bence yeterince fazladır”

Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Gençlik Kolları Başkanı Uğur Temel, iftar yemeğinin ardından yaptığı konuşmada: ”CHP Kartal Gençlik Kolları olarak bir iftar programı düzenledik. 39 ilçemizden gelen misafirlerimiz var. Buraya gelen herkese teşekkür ediyorum. Katılım göstermeniz bizi onurlandırdı, gururlandırdı. Ülkemizin geçirdiği bu zor günlerde Kartal’dan verdiğimiz birlik ve beraberlik mesajı bence yeterince fazladır.”dedi.

Kartal Belediyesi Başkan Vekili ve Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan ise katılımcıların Ramazan ayını kutlayarak sözlerini şöyle sürdürdü: “Bugün bizi bir araya getiren Kartal Gençlik Kolları Başkanımıza, teşekkür ediyorum. Böylesi etkinliklerin yapılmasından yanayız. Çok ama çok çalışmamız gerekiyor. Önümüzde zor süreçler var. Ümit ediyoruz ki Türk gençliği Atatürk’ün gösterdiği hedefler doğrultusunda durmadan çalışır. Nerede bir yoksul, bir muhtaç varsa gençlerimizin onlarla iletişim kurmalarını istiyoruz. “

x