Kurtlar Vadisi Darbe Duyuruldu!

Pana film, yeni sinema filmi olan Kurtlar Vadisi Darbe’yi resmi olarak duyurdu. İşte FETÖ terör örgütü yapılanmasını ve darbe girişimini konu alacak filmin ilk detayları!

Yaklaşık 15 senedir Türk televizyonlarındaki yerini koruyan Kurtlar Vadisi serisi, Kurtlar Vadisi Pusu adlı dizi ile 2007 senesinde geri dönmüş ve o günden itibaren halen tüm zamanların en çok izlenen dizisi olmaya devam etmişti.

Kurtlar Vadisi serisi, Amerika ve Irak arasında yaşanan savaşı konu alan Kurtlar Vadisi Irak, ülkemizde yaşanan soğuk savaşı konu alan Kurtlar Vadisi Gladio ve Mavi Marmara olayının ardından da Kurtlar Vadisi Filistin ile birlikte gündemi konu alan sinema filmleri ile birlikte karşımıza da çıkmıştı.

Yaklaşık olarak 5 senedir Kurtlar Vadisi ismi ile sinema filmlerine el atmayan Pana Film, geçtiğimiz dakikalarda yaptığı açıklama ile 15 Temmuz 2016 tarihinde FETÖ’cü terör örgütü sayesinde ülkemizde gerçekleşen darbe girişimini konu alacakları bir filmin hazırlığına başladıklarını resmi olarak duyurdu.

Pana Film’in ilk açıklamasına göre; “Kurtlar Vadisi Darbe” önümüzdeki aylardan sonra vizyondaki yerini alacak.

İşte Pana Film’in O Açıklaması!

image

Kurtlar Vadisi Darbe filminin çekimlerine ne zaman başlanacağı, ne zaman yayınlanacağı ve hangi oyuncuların dizide rol alacağı henüz bilinmiyor.

:: Kurtlar Vadisi Darbe’yi izleyecek misiniz?

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar