Kartal Orhantepe Mahallesi Çınar Caddesi’nde Korku Dolu Anlar

İddialara göre gözü dönen koca eşini evinin önünde bıçakla bekledi. Olay yerine çağrılan polisler gözü dönmüş kocayı bacağından vurarak durdurabildi.

Olay Kartal’ın Orhantepe Mahallesi Çınar Caddesinde dün gece 21.30 sularında gerçekleşti. Eşinden ayrı yaşayan ve güzellik salonunda çalışan 42 yaşındaki Fatma Y. kendisinden 13 yaş küçük 29 yaşındaki eşi Engin Y. ile ayrı yaşıyordu. Engin Y. bir süredir 4 çocuk annesi Fatma Y.’ye ölüm tehditleri yapıyordu.

Dün gece elinde bıçakla eşinin işten gelmesini evinin önünde bekleyen gözü dönmüş koca sokak sakinlerine korku dolu anlar yaşattı. Eşinin kendisini öldürmek için beklediğini gören Fatma Y. polisi aradı. Gelen polis ekipleri gözü dönmüş kocayı ikna etmek için çalışsa da Engin Y. iddialara göre polislere de bıçakla saldırmaya başladı. Havaya 1 el ateş eden polis memuru daha sonra üstüne saldırmaya çalışan Engin Y.’yi bacağından vurarak Fatma Y.’yi kurtardı.

Cinayet girişiminde bulunan Engin Y. Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Eş Fatma Y. ise Kartal Emniyet Müdürlüğü’nde ayrı yaşadığı eşinden şikayetçi oldu.

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar