Kartal AK Genç Kadın Yapılanması, sosyal sorumluluk projelerini hız kesmeden sürdüyor!

Kartal AK Parti Kadın Yapılanmasından bize ulaştırılan mesaj şu şekilde:

– Yalnızca genç hanımlardan oluşan 9 kişilik çekirdek ekibimizle beraber, 6 Ekim Cumartesi günü Diyarbakır’a ulaştık. Yine imece usulü ile çıktığımız yolda, bu seferki güzergahımız Balcılar köyü, Çüngüş İlköğretim Okulu oldu. Okuldaki çiçeği burnunda, idealist öğretmenlerimiz ile sosyal medya üzerinde kurduğumuz kontakt sayesinde, harabe durumdaki ilkokulu baştan sona yeniledik. Okulumuz kısa sürede harikulade bir görünüme kavuştuysa eğer, bunun sebebi en çok da köylü hanımlar, genç kardeşlerimiz, gözleri eğitim aşkıyla parlayan öğretmenlerimizin desteği ve küçücük umut dolu çocukların ellerinden geldiği kadar bizlere yardımcı olma hevesidir.

– Kartal AK Genç Kadın Yapılanması olarak, bağışçılarımıza minnet ve teşekkürlerimizi sunuyoruz… Zira yalnızca bir buçuk hafta içinde dış cepheden kapılara, sıra ve masalardan yazı tahtası ve panolara, kütüphaneden kırtasiye malzemelerine, bilgisayardan yazıcı ve hatta ufosuna kadar, okulun tüm ihtiyaçları karşılandı. Ayrıca, okulun badana ve boya işleri ise yalnızca iki gün içinde halledildi.

– Günün sonunda ise 70 haneli köye AK Parti logolu türk kahvesi dağıtılarak, vatandaşlarla yerel seçimler öncesinde olumlu bir iletişim kuruldu. Sıradaki sosyal sorumluluk projemiz için altyapı hazırladığımız şu zaman diliminde, yeni bağışçılarımızın desteğini heyecanla bekliyoruz. Aktivist mücadelemiz, yalnızca halkımız ve cennet vatanımıza tutkuyla düşkün olduğumuz içindir.