Hüsnü Süslü’den yılbaşı vardiyası

Tüm Türkiye’nin 2019 yılına girdiği saatlerde CHP Kartal Belediye Başkan Aday Adaylarından Doç. Dr. Hüsnü Süslü geceyi dışarıda, Kartalın değişik adreslerinde yaptığı ziyaretlerle geçirdi.

Kartal Dr. Lütfü Kırdar Devlet Hastanesi Acil Servisi ,Taksi durakları olmak üzere bir çok noktaya ziyaret gerekleştiren Süslü, vatandaş ve görevlilerin yeni yılını kutlarken aynı zamanda onlarlarla sohbet edip içecek ikramında bulundu.

“Umutla, şevkle, azimle geliyoruz”

Ziyaret öncesi açıklama yapan Doç.Dr Hüsnü Süslü şöyle dedi:

Değerli Kartallılar,2018’in son dakikalarında yıl 16 yıl boyunca gururla, şevkle görev yaptığım kartal Lütfü Kırdar Devlet Hastanesi acil servisindeyiz. Sokakta ,evde yada eğlence mekanlarında 2019 yılına girerken biz hastalarımıza birlikte olmayı tercih ettik. Her koşulda, her zaman yanınızda olacağız. Birazdan taksi durakları emekçilerini, bu gecenin güvenilir olmasını temin eden güvenlik görevlilerini olmak üzere herkesi tek tek ziyaret edeceğiz. 2019’a umutla gireceğiz ve biz söz verdik “Kartal’ı Birlikte Yöneteceğiz” hiç kimsenin tereddüttü olmasın. Umutla, şevkle, azimle geliyoruz. 2019 tüm halkımıza hayırlı olsun.Hüsnü Süslü

süslü yılbaşı2

süslü yılbaşı