Pendik Yayalar Spor Kompleksi temeli atıldı

- Yorumlar

İstanbul Pendik’te yeni bir spor kompleksi yapılıyor. Pendik Yayalar Mahallesi Spor Kompleksi’nin inşaatı, gerçekleştirilen açılış töreniyle başladı.

Pendik Belediyesi tarafından Pendik Yaylalar Mahallesi’nde spor kompleksi temelini attıldı. Yayalar Mahallesi’nde inşaatına başlanan Spor Kompleksi için Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, AK Parti İlçe Başkanı Rüstem Kabil ve Yaylalar Mahalle Muhtarı Oğuzhan Atasayın ve vatandaşların da katılımıyla temel atma töreni yapıldı.

Törende açıklama yapan Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin: “Pendik, fırsatlar şehri. Biz de her fırsatı değerlendiriyoruz.Bu şehir yakın zamanda teknoloji, eğitim ve spor şehri olacak. Spor Kompleksimiz hayırlı olsun.” diye konuştu.

pendik yaylalar spor merkezi2pendik yaylalar spor merkezi2

Pilates salonu da yer alacak

Yayalar Spor Kompleksi, mahallede hizmet veren Artukbey İlkokulu’nun karşısındaki arazide hayata geçiriliyor. Toplam inşaat alanı 2 bin 326 metrekare olan kompleks, 5 katlı olacak. Spor Kompleksinde fitness, masa tenisi, basketbol sahası ve soyunma odalarının yanı sıra son yıllarda popülerliği giderek artan pilates salonu da yer alacak. Yayalar Spor Kompleksi’nin önümüzdeki yaz döneminde tamamlanarak hizmete girmesi planlanıyor.

pendik yaylalar spor merkezi3

x