Bülent Ersoy: Bunu bana değil, gümrük ve tekel bakanına soracaksınız

- Yorumlar

Hayvanseverlerle arasında yaşanan büyük tartışmaya bir cevap daha veren Bülent Ersoy, konunun muhatabının gümrük ve tekel bakanı olduğunu söyledi.

Kürk giydiği için kendisini eleştiren hayvanseverlere “Bunlar hayvanla öpüşen, salyalarıyla oynayan insanlar ama yine de saygı duymak gerekir” diyen Türk sanat müziği sanatçısı Bülent Ersoy 2. Sayfa adlı programa bağlandı ve yeni bir açıklama yaptı.

“O laflar hayatta yalnız oldukları için kedi ve köpeğin karşılıksız sevgisinde huzur bulmuş insanlar için söylenmiş sözler. Çünkü kedi ve köpek bir yudum sevgiye ömür boyu karşılık veren yaratıklardır” diyen Ersoy, program sunucularının ‘Ağır kaçmadı mı?’ şeklindeki sorusuna ise “Bülent Ersoy’a ölüm dileyenlerin hakkı mıydı bu sözleri söylemek?” yanıtını verdi.

BUNU BANA DEĞİL GÜMRÜK VE TEKEL BAKANINA SORACAKSINIZ

Ersoy’un sözlerinin ardından sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan eski evlilik programı yarışmacısı Sinem Umaş da canlı yayına bağlandı ve Ersoy’a, “Bülent Hanım kürklerin nasıl yapıldığını gösteren belgeselleri izlediniz mi?” diye sordu.

Umaş’ın bu çıkışı karşısında ona bir yanıt veren Ersoyi “Bunu bana sormayacaksınız, bunu gümrük ve tekel bakanına soracaksınız, sayın Bakan bunları Türkiye Cumhuriyeti’nin hudutlarından vergi alarak soktuysa o zaman bunun suçlusu ben değilim, buraya gelen kürkleri herkes kullanır” diye konuştu.

x