Bahçeli: Otomobil sergisi açacak kadar çıldıranlar nereye varmak istemektedir?

- Yorumlar

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Yenikapı’ya otomobil sergisi açacak kadar çıldıran kırık sandalyeliler nereye varmak istemektedir?” dedi.

Bayburt’ta partililere seslenen Bahçeli’nin açıklamalarından satır başları şöyle:

– Zaferler susanın ve sövenin değil, ince badireden çıkan Türk halkına yazılmıştır. Zalimler karşınızda kağıttan kaplandır.

– Partisinden istifasıyla tıynetine ve kulağına fısıldanan gizli gündeme uygun olanı yapan Serok Ahmet, ikide bir başını kaldıran ve geçmişte kozmik odayı kozmetik odaya çevirip FETÖ’yü buraya sokan şahıs, ne yapsa boş ne söylese boşunadır.

– Yeni sistemin henüz bir yılı dolmuştur. Zaman içinde aksayan yönleri, eksik kalan tarafları ortak akılla düzeltilebilecektir. Hiç kimse felaket tellallığı yapmasın. Hiç kimse kötümserlik aşılamaya tevessül etmesin. Parlamenter sistemin ağırlıkları tasfiye edilmiş, dezavantajları onarılmış, siyasi ve ahlaki kucaklaşma dönemi başlamıştır.

– Sıra Fırat’ın doğusuna gelmiştir. Sığınmacı akınıyla ülkemizi tehdit edenler ters köşeye yatacaktır. Cumhur İttifakı’nı siyasi hesap yapmadan, inançla ve samimiyetle yaşatacağız.

x