Titanic Hotels koordinatörü Özbatır Kartal’daki tesis hakkında konuştu

- Yorumlar

Titanic Deluxe Belek’i 100 milyon Euro yatırım bedeliyle hayata geçirdiklerini söyleyen Titanic Hotels Genel Koordinatörü Gökhan Özbatır, yeni otelin çok amaçlı ve her segmente hitap edecek konseptler barındırdığını belirtti. Otelciliğin her alanında olmak istediklerini ifade eden Özbatır, grup olarak yeni yatırım ve iş modellerine açık olduklarının da altını çizdi. Deluxe Belek’i genişçe anlatan Özbatır Kartal’daki tesis hakkında da konuştu. İşte Kartal’daki tesis hakkında söyledikleri:

“CATERİNG VE SPA’DA GÜÇLENECEĞİZ”

“Catering sektörüne ağırlık vermek istiyoruz. İstanbul’da buna dönük hazırlıklarımız var. Bunu otelciliğin bir devamı olarak zaten yapıyorduk. Bir açılış veya davet için otel olarak bize gelindiğinde zaten bu hizmeti veriyoruz. Ama bunu farklı bir kol olarak Titanic Catering olarak yapma düşüncemiz var. Alt yapı çalışmalarımız sürüyor. Titanic Hotels varsa Titanic Catering de bilinen bir marka olarak var olacak.

Titanic Spa adında işletmemiz var. Bu kanala ağırlık verebiliriz. İstanbul’daki otellerimizde fitness ve spa oldukça talep görüyor. Bugün Bakırköy’deki üye sayımız 6 bini geçti. Bayrampaşa 6 aydır açık olmasına karşın 2 bin üyeye ulaşıldı yine Kartal’daki tesisimizde 4 bin üyemiz var. Bu da bizim için ciddi bir pazar. Sağlıklı yaşama dönük bir talep var ve dolayısıyla biz de bunun arzını gerçekleştireceğiz. Titanic bünyesinden Spa ve fitness’ı ayırıp onları da ayrı birer marka olarak konuçlandırmak istiyoruz. Otellerde kullandığımız ürünlerimizi özel olarak imal ettirip pazara açma fikrimiz var. Koşullar bizi bu alana zorluyor.”

x