“CHP Kartal’da İthal Aday Göstermeyecek”

- 14 yorum

AK Parti ve ithal aday tartışması devam ederken gündeme bomba gibi düşecek bir haber daha geldi.

Kartal 24 Gazetesi‘nin CHP Genel Merkez‘deki kaynağından elde ettiği bu bilgi gündeme bomba gibi düşecek. CHP Genel Merkezdeki kaynağımıza, ‘CHP’nin Kartal’da ithal aday gösterip göstermeyeceğini’ sorduk. Kaynağımız “CHP Kartal’da ithal aday göstermeyecek” dedi.

Peki ‘CHP Kartal’da kimi aday gösterir’ diye sorduğumuzda ise, ithal olmayan adaylardan 2 kişinin öne çıktığını söyledi. ‘Kim bunlar’ dediğimizde ise “Altınok Öz ve Hüsnü Süslü” dedi. Peki ‘ikisi arasındaki farkı hangi parametreler belirleyecek, neye göre bu iki önemli isimden birini seçeceksiniz’ dediğimizde ise, “CHP Kartal ilçe teşkilatının Genel Merkez ile diyaloğu en önemli ağırlığı oluşturacak” dedi.

Bu habere 14 kişi yorum yaptı. Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar
Seda

Mustafa Kul siyaseti en temelden bilen, faşistlere pabuç bırakmayacak tek aday. Umarım CHP Kartal için bu kez doğru bir iş yapar. Altınok Öz işçilerle anlaşmazlıklarından dolayı halkçı kesimden oy alamayacak.

Başarısız değil asla bunu söylemiyorum, ancak başarılıda sayılmaz. Daha başarılı olacağından emin olduğum başkan adayı: şüphesiz MUSTAFA KUL OLMALI!

Kartallı

Özü sözünün yakınlığı olan ahbaplarına, yandaş ve yalakalarına olan bir Başkan İSTEMİYORUZ. Genel Merkez DUY SESİMİZİ! Bize hak ve eşitlikten mahrum etmeyecek, ehlikeyfini düşünmeyecek adayı desteklememizi sağla. Biz bugünleri gün gelir devran döner diye bekledik.

Kartal Can

Buralara yorum yazan sayın Süslü ve sayın Kul ‘ a gönül bağı olan kişilerdir hiçbir topluluğu ve Kartal halkını temsil etmemektedirler.Kendi görüşüm Altınok partili yada başka bazı çevreler tarafından sevilmesede Kartal halkının gönlünü fetetmiştir adı hiçbir yolsuzluğu karışmamıştır zaten karışsaydı 24 saat belediyede görev yapan müfettişler bunu şimdiye kadar bulurlardı.Bu yüzden yeni maceralar aramaya gerek yok halk kimi istiyorsa o aday olacaktır yoksa sonu hüsran olur.

G.Merkez Aracısı

Genel merkezden aradılar beni Mustafa Kul mu olsun yoksa Altınok Öz mü dediler bende düşündüm tabiki Mustafa Kul dedim.22 Aralıkta açıklayacaklar kimse merak etmesin Aday Mustafa Kul – – –

  Ayşe chpli

  Genel Merkez’denmiş gibi arayan kişi Mustafa kulun adamlarıymış zaten

   G.Merkez Aracısı

   Yok yok benim görüştüğüm kişi kendi tanıdığım ‘ Bu habere ithafen yazdım’

Cngz

Adayımız ALTINOK ÖZ

  Nimet

  Altınok Öz 2013’ün Atatürk’ü gibidir. Öz’e laf söylemek Atamıza söylemek gibidir.

   EMRE ÖZMEN

   HAHAHAHAHAHA ÇOK GÜLDÜM BU YORUMA. BENCE SİZ ATATÜRKÜMÜZÜ AĞZINIZA ALMAYIN…

deniz barış

FLASH FLASH FLASH, CHP GENEL MERKEZDE SAĞLAM BİR KAYNAĞA SORULDU, KARTALDAN MUSTAFA KUL’UN GÖSTERİLECEĞİNİ SÖYLEDİ. İHRAÇ DEĞİL DE İTHAL YANİ DAHA KALİTELİ VE FAYDALI OLAN BU ADAY ADAYI CHP GENEL MERKEZ TARAFINDAN BİR HAYLİ KONUŞULUYOR..:) BU DA KARTALDENİZİ GAZETESİNİN HABERİ:)… YA BU KARTAL24 İYİCE SAÇMALAMAYA BAŞLADI, İTHAL DERKEN KİM İTHAL DEĞİL Kİ BU İSTANBUL DA, BÜYÜK BÖLÜMÜ ANADOLUNUN BELLİ BAŞLI YERLERİNDEN GELMİŞ İNSANLAR… MUSTAFA KUL DA 4 SENEDİR KARTALDA YAŞIYOR. BIRAKIN BU SAÇMA SAPAN HABERLERİ DE GERÇEKLERE BAKIN….. SİZİN TABİRİNİZLE İTHAL VE KALİTELİ ADAY SAYIN KUL KARTALA YAKIŞIR… GENEL BAŞKANDAN FIRÇA YİYEN KARTALI BERBAT EDEN FAŞİST İHRAÇ BAŞKAN ALTINOK MU SEÇİLECEK YOKSA BİR BAŞKA İTHAL ADAY SÜSLÜ MÜ O DAHA ÇOK FIRIN EKMEK YEMESİ LAZIM… SÜSLÜ DAHA ÇOCUK ÖRGÜT TOPLANTISINDA DA ZATEN ANDIMIZI OKUYAN ÇOCUKLAR GİBİ BAĞIRDI.::)

  Cumhuriyet mah

  Deniz ateş adam olsaydın sana güzel birşeyler söylersin. Sen kimsin ki bu partinin değeri olan aday adaylarına böyle hakaret edeceksin. Yüreğin varsa gerçek ismin ile yorum yaz. Sayın kul ithaf değildir sadece Kartalı bilmiyor bilseydi hürriyet mahallesine karlıktepe demezdi. Yada çankayada oturuyor görünmezdir. Kendi işçisnin sigortasını ödemeyen adam partisine ihanet eden adam ne zaman dan beri halkçı oldu. Adam olsaydın bunların hiç birini yazmazdım. Kartalı 40 yıldır Kartal da oturan Kartal da herkese dokunan Süslü ailesinin akademisyen hekimi sayın Hüsnü Süslü yönetecektir O olmadı mı kim aday olursa olsun asayımızın arkasında oluruz. Ama kul aday olmazsa soluğu anakarada vekil maaşını yiyerek evinde keyif çatar. Birakın bu işleri bizi biz yönetecek içimizden biri olan Hüsnü süslü yönetecek

   Deniz barış

   Birincisi, diyorsun ki yüreğin varsa gerçek ismini yaz kendin mahalle ismi yazıyorsun, senin yüreğim yok diye mi mahalle ismi yazdın. Ikincisi, bu partinin aday adaylarına hakaret diyorsun hakareti kendin ediyorsun içi boş bir cümleyle ihanetten bahsediyorsun. Ben kimseye hakaret etmedim çocuk demek hakaretse senin Türkçe hocanı tanımak isterdim. Bu işler çoluk çocuk işi değil.

   deniz barış

   Cumhuriyet mahallesinde oturan kim olduğunu yazmayan şahıs, ilk önce doğru okumayı bileceksin türkçeyi iyi öğreneceksin sonra burada yorum yapmaya kalkacaksın benım ismim deniz ateş değil deniz barış…. Yıllarca bu ülkeye genç yaşından beri hizmet etmiş sayın bakanı ağzına almak onun halkçılığını tartışmak ne sana ne de senin çevrene kalmıştır sizin çapınız yetmez buna.. Yıllarca siyasette bulunan sayın Kul’un ismi hiçbir illegal olaya karışmamıstır(illegal demek yasal olmayan demek belkı sen anlamamıs olabılırsın, ama sakın gidip türkçe hocana sorma senı yanlıs yönlendirir:):))… Bakanlığı döneminde gerek medya gerek sağ partiler onun için bir sürü araştırmalar yapmıştır ama en ufak açığını bulamamıştır şimdi çıkıp okudugunu anlamadan yazı yazan bu cahil kişilik sayın bakanı eleştirebiliyorsa bu dünyanın gerçekten adaleti yok… Tekrar söylüyorum rakipler, bakanlarını değişik yerlere aday gösterirken biz de kartal da bakan beyi istiyoruz ve olacak… .Geçtiğimiz günlerde örgüt toplantısı oldu bu toplantıda 9 aday konustu saz tek kişideydi Sayın Bakan aldı sazı herkes dinledi birileri de onun önceki konuşmalarını iyi dinlemiş olacak ki taklit yaptı ama tabiki orjinali oradayken yan sanayisi çokça sırıttı. ben her zaman bütün sektörlerde başarının şu şekilde geleceğine inanıyorum bir insanın sui generis olması gerekir….:::)::) şimdi sen cumhuriyet sakini bunu da anlamamışsındır. Sui generis demek, nevi şahsına münhasır demek… haaaaa pardon bunuda mı anlamadın,,,, yani kendine özgü:::)::) hadi sayemde türkçe hocana gitmekten kurtuldun… Hoş gitsen de bir işe yaramıyor…. Hadi kendine iyi bak cumhuriyet sakini….

  Süslü yoldaşı

  Yarası olan gocunur