Kartalspor Yeni Malatyaspor Maç Sonunda Olaylar Çıktı

- 2 yorum

Bugün Kartalspor ve Yeni Malatyaspor arasında oynanan ve 1-1 beraberlikle sonuçlanan karşılaşma bitiminde yaşanan arbede soncunda, bir Yeni Malatyaspor taraftarı kafasına aldığı taş darbesiyle yerde kaldı.

Gazeteci Fethi Satıcı’nın haberine göre karşılaşma sonunda stat dan çıkan Yeni Malatyaspor taraftarları polis kontrolünde otobüslere götürülürken Kartalspor Kulüp binasını taşlamak istedi. Araya giren emniyet güçleri taraftarları olay yerinden uzaklaştırmaya çalışırken bir Yeni Malatyaspor taraftarı arkadaşlarının attığı taşla yerde kaldı.

Kartal Emniyet M.Sağlık ekiplerinin ilk müdahaleyi yaptığı yaralı taraftar daha sonra Ambulansla Kartal Yavuz Selim Hastanesine kaldırıldı. Hayati tehlikesi bulunmayan taraftarın tedavisine hastanede devam edildi.

Bu habere 2 kişi yorum yaptı. Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar
Gökhan Şahin

Bu haberi yapan şahıs sana sesleniyorum hem yaptığın haber yalan yanlıştır vebal altındasın hemde habercilik ilkelerine ters bir durumdur seni seviyeli bir şekilde uyarıyorum yanlış yoldasın !

Onur Malatyalı

yaptığın yanlış haber Marmara Derebeyleri taraftar grubunu çok zor durumda bıraktı.
Kartalspor Kulüp binası neden taşlanmak istensin aramızda çok sayıda Kartalda oturan arkadaş var.Malatya haber sayfalarıda kaç yıllık deneyiminize güvenerek yaptığınız haberi aynen kopyalamışlar durum olarak Malatyada düşman ilan edildik, bide bilmenizi isterim arkadaşımızın kafası polis tarafından jopla yarıldı.Size bir önerim var lütfen artık haber yapmayın..