Maltepe’de yol kenarında ceset bulundu!

- Yorumlar

İstanbul Maltepe’de sabah saatlerinde işe gitmek için evinden çıkan vatandaşlar yol kenarında bir erkek cesediyle karşılaştı. Ceset, otopsisi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

Maltepe’de Altayçeşme Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde sabah erken saatlerde işe gitmek için evinden çıkan vatandaşlar yol kenarında hareketsiz yatan bir şahsın olduğunu fark etti. Bunun üzerine vatandaşlar durumu sağlık ve polis ekiplerine haber verdi. Belirtilen adrese gelen sağlık ekipleri yaptıkları kontrollerde, yolun kenarında yerde sırt üstü yatan şahsın erkek olduğunu ve öldüğünü belirledi.

Polis ekipleri cadde üzerindeki iş yerlerinin güvenlik kameralarını incelemek üzere aldı. Ceset olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmasının ardından otopsisi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı.

Ölen kişinin Maltepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğünde görev yapan 3 çocuk babası Metin Kaymak olduğu ve sabah işe giderken kalp krizinden öldüğü anlaşılmıştır. Arkadaşlarından aldığımız bilgiye göre cenazesi bugün (11 Subat 2017 Cumartesi günü) öğle namazına müteakip Zümrütevler Mah. Narlıdere Camii’nden kaldırılarak, Büyükbakkalköy mezarlığına defnedilecektir.

x