Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nin yenilenen yemekhanesi açıldı

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinin yemekhanesini yeniledi. Ümraniye Belediye tarafından yapılan çalışmalar sonucu yenilenen yemekhane açıldı.

Yenilenen yemekhanenin açılış töreninden önce Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Kuzey Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Kamil Özdil ve Kuzey Kamu Hastaneleri Tıbbi Hizmetler Başkanı Uzm. Dr. Yaşar Sertbaş; Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Rabia Bilici’yi makamında ziyaret ettiler.

Ardından gerçekleşen açılış törenine ise; Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra, Kuzey Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Kamil Özdil, Kuzey Kamu Hastaneleri Tıbbi Hizmetler Başkanı Uzm. Dr. Yaşar Sertbaş, Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Rabia Bilici, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Hakan Karataş ve Sibel Şenocak, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları Nurettin Yekeler, İmdat Köseoğlu ve Abdullah Koyak, sağlık görevlileri ve vatandaşlar katıldı.

Kuzey Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Kamil Özdil açılışta bir selamlama konuşması gerçekleştirerek Başkan Hasan Can’a ve Ümraniye Belediyesine sağlık alanında yaptığı çalışmalar ve sağlık kurumlarında verdiği destekler için teşekkür etti. Ümraniye Devlet Hastanesinde başhekimlik yaptığı dönemde Başkan Hasan Can’ın ilçede yaptığı sağlık faaliyetlerini anlatan Özdil; “Yardımlarını hiçbir zaman esirgemeyen Başkanımıza teşekkür ederiz” dedi. Ardından protokolün kurdele kesmesiyle yemekhanenin açılışı gerçekleştirildi.

Yemekhanedeki programda bir konuşma gerçekleştiren Başkan Hasan Can, “35 civarında aile sağlığı merkezi yaptık ve devlet hastanelerimize de aynı oranda desteklerimiz oldu. Bu hizmetleri hayır duası almak için yaptık” dedi Başkan Hasan Can, daha önce de Ümraniye Belediyesi olarak Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesine birtakım hizmetler yaptıklarını belirterek “Elimizden ne geldiyse yapmaya çalıştık. Burada yemek yiyenlerin yiyip içtikleri şifa olsun. Rabbim daha nice güzel programda bir araya gelmeyi nasip etsin” dedi.

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar