Hababam Sınıfı oyuncusu geçirdiği kaza sonucu öldü

İstanbul Üsküdar’da geçirdiği kaza sonucu hastaneye kaldırılan ünlü oyuncu Tayfun Akalın tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Akalın, ‘Hababam Sınıfı’, ‘Süt Kardeşler’ ve ‘Bizim Aile’ gibi filmlerdeki rolleriyle ünlenmişti.

Üsküdar’daki bir huzur evinde kalan Akalın, geçtiğimiz ay merdivenlerden inerken dengesini kaybedip yuvarlanarak başını merdivenlerin sivri yerine çarparak beyin kanaması geçirdi ve Ümraniye Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak yoğun bakım alındı. Akalın tedaviye yanıt vermeyerek hayata gözlerini yumdu.

tayfun-akalin

Tayfun Akalın’ın ölüm haberini, Hababam Sınıfı oyuncularından Teoman Ayık sosyal medya hesabından duyurdu. Akalın’ın cenazesi yarın öğle namazına müteakip Zincirlikuyu Camii’nden kaldırılacak.

tayfun-akalin

Teoman Ayık’ın sosyal medyadan yaptığı paylaşım şöyle;

Hababam için çok üzücü bir olay Hababam Sınıfı oyuncularından can arkadaşımız Tayfun Akalın bugün 10-12-2018 Pazartesi günü saat 14.00’de tedavi gördüğü Ümraniye Devlet Hastahanesinde hakkın rahmetine kavuşmuştur. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Tüm sevenlerinin başı sağ olsun sevdiklerine Allah sabırlar versin cenazesi 11-12-2018 yarın Zincirlikuyu Camiinden öğle namazına mütakip Zincirlikuyu Mezarlığına defnedilecektir .