Mahmut Tanal’ın Sultanbeyli ilgisi, belediye başkanını kızdırdı

Geçtiğimiz hafta CHP’li Milletvekili Mahmut Tanal’ın Sultanbeyli Belediyesi tarafından işletilen Aydos Sosyal Tesisleri ile ilgili öne sürdüğü iddiaların ve son olarak asfalt ihalesi hakkında konuşması, Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’in sosyal medya hesabından CHP’li Tanal’a ateş püskürtmesine sebep oldu.

CHP’li Tanal’ın Sultanbeyli Belediyesi’nin asfalt ihalesine ilişkin iddiasını alıntılayan Belediye Başkanı Keskin, “Sn.Tanal,son günlerde Belediyemiz’e olan ilginizin sebebi nedir? Yanlış bilgilendirilmenizin ve Mv.olarak hiç araştırmadan gündem yapmanızın sizin açınızdan bir önemi var mıdır?Öğrenme niyetiniz varsa! Buyrun sizi misafir edelim,hangi konuyu merak ediyorsanız,konuşalım.” dedi.

İşte Keskin ile Tanal arasında geçen tartışma:

Öte yandan, geçtiğimiz hafta Tanal’ın Sultanbeyli Belediyesi’ne bağlı Aydos Sosyal Tesisleri hakkında öne sürdüğü iddiaları basınla paylaşmış, Sultanbeyli Belediyesi iddiaları yalanlamış ve Tanal’ın paylaştığı haberi yapan sitelerden haberi mahkemeye başvurarak BTK yoluyla engelleterek sildirmişti.