Kartal deplasmanında Konyaspor son hazırlıkları tamamladı

- Yorumla

Yarın deplasmanda Kartalspor ile zorlu bir 90’a çıkacak olan Konyaspor, İstanbul’a gitti. Torku Konyaspor’da İshak ve Ali Turan dışında eksik yok.

Yarın deplasmanda, Kartalspor ile zor bir maça çıkacak olan yeşil-beyazlı takımda, hazırlıkların Konya bölümü dün öğleden sonra gerçekleştirilen antrenmanla tamamlandı. İshak dışında tüm futbolcularına katıldığı antrenman zaman zaman yağmur altında yapıldı ve futbolcuların neşeli olmaları dikkat çekti.. Kartallar,İstanbul’a bu sabah uçakla giderek kampa girecekler.. Torku Konyaspor’da Kartalspor maçının hazırlıkları bugün orada yapılacak ter idmanıyla tamamlanacak. Konya’da, İshak dışında kırmızı kart cezalısı Ali Turan yarınki maçta forma giyemeyecek. Dizinden ameliyat olan ve son 4 hafta takımdan ayrı kalan, bu hafta takımla birlikte çalışmalara katılan Erkan ise hazır olması halinde görev yapabilecek.

Torku Konyaspor ile Kartalspor arasında yarın yapılacak maça saat 14.00’de başlayacak.. Haftaya Konyaspor 13 puanla 13. Sırada girerken, ev sahibi Kartalspor ise aynı puan ve gol farkıyla 11.sırada yer aldı.

x
Yorumlar