Beykent Sanat Merkezi’nde sona gelindi

- Yorumla

Büyükçekmece Belediyesi, Sanat Merkezleri zincirine bir yenisini daha ekliyor. Beykent Metrobüs durağının yanında yapımına başlanan Halk Akademisi Kadın Sanat Merkezi, Beykent ve Cumhuriyet Mahallesinde oturan insanların yüzünü güldürecek.

İnşaatın hızla devam ettiğini söyleyen Başkan Akgün, kendisinin ve özellikle bayanların Beykent sanat Merkezi’nin bir an önce tamamlanmasını beklediklerini ifade etti.

İlçe genelinde Sanat Merkezlerinin sayısını artırmak için çaba sarf ettiklerini dile getiren Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün; “Büyükçekmece Belediyesi olarak ilçemizin her bölgesinde yeni yeni halk eğitim merkezleri açıyoruz. Beykent Sanat Merkezimiz de özellikle Cumhuriyet Mahallesi ve Beykent civarında oturan mahalle sakinlerimize hitap edecek ”dedi.

İki katlı yapılacak olan sanat merkezin de eğitim alacak olanların çok şanslı olduğunu belirten Başkan Akgün; “ Kursiyerlerimiz bir yandan eğitim alacaklar, diğer yandan da Büyükçekmece’yi kuş bakışı seyredebilecekler. Beykent Sanat Merkezimizde hanımlarımıza istedikleri branşlar da eğitim verilecek” şeklinde konuştu.

x
Yorumlar