Kartal’da Yeni Türkü Konseri

- Yorumla

Kartal Belediyesi’nin düzenlediği Yeni Türkü konserine Kartallılar yoğun ilgi gösterdi. Albümleri ve konserleri ile gönüllerde taht kuran özgün müziğin  efsanevi grubu “Yeni Türkü”, Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde düzenlenen konserde hayranları ile buluştu. Salonu dolduran Yeni Türkü hayranları Kartal’da müzik dolu bir gece geçirmenin ayrıcalığını yaşadı

Yeni Türkü konserine Kartal Belediye Başkan vekili Ergun Öztaner, Başkan Yardımcısı Fügen Mavi, Gülseren Böyüktaş, Ali Apaydın ve Ali Rıza İkisivri de katıldı. Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’ni dolduran Kartallı dinleyiciler Yeni Türkü grubunun tüm şarkılarına eşlik etti. Başkan Yardımcısı Fügen Mavi, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz adına Yeni Türkü grubuna plaket takdim ederek müzik dolu bir gece yaşattıkları için grup üyelerine teşekkür etti.

 

Dinleyenlerle şarkılarını seslendirerek doyumuz bir geceye imza atan Yeni Türkü grubunun solisti Derya Köroğlu, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e böyle anlamlı bir günde Kartallı sevenleri ile kendilerini buluşturma şansı verdiği için teşekkürlerini iletti.

x
Yorumlar