Egemen Bağış AK Parti Kartal teşkilatının konuğuydu

- Yorumla

Avrupa Birliği Bakanı ve Baş Müzakereci sayın Egemen Bağış cuma akşamı Kartal Ak Parti Teşkilatını ve Kartal’ın Kanaat önderlerinin bir araya geldiği toplantıda konuşma yaptı.

Kartal Bülent Ecevit Kültür Merkezinde gercekleştirilen program akşam sekizde başladı. Bakan Egemen Bağış’ın salona girmesiyle salonda büyük bir heyecan ve coşku yaşandı. Kartal teşkilatı ve kanaat önderlerine bir konuşma yapan bakan, Kartal’da 2013 yerel seçimlerini Ak Partinin kazanacağını belirtti.

AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Bosna-Hersek seçimlerine değinerek, ”Geçtiğimiz hafta sonu Bosna-Hersek’te seçimler yapıldı. Rahmetli İzzetbegoviç’in partisinden Amra Babiç adlı kardeşimiz kendi ilçesinin belediye başkanı seçildi. Avrupa’nın ilk başörtülü belediye başkanı seçildi. Darısı Türkiye’nin başına. Amra Babiç, üç çocuk annesi bir bacımız. Toplum onu seviyor. Seçildikten sonra çok ilgi gördü ve üstüne gittiler. Muazzam bir açıklama yaptı. ‘Önemli olan içinin karakteridir, başörtüm benim bireysel tercihimdir’ dedi.” Bakan daha sonra AK Parti teşkilatına 2013 secimlerini alacağına dair söz verdirdi ve konuşmasını ardından ilce başkanı Av.Temurhan Yıldız günün anısına Bakanına yaptırdığı özel Telkari el işlemesi tablo hediye etti.

Bağış, burada yaptığı konuşmada şunları söyledi:

Geçtiğimiz hafta sonu Bosna-Hersek’te seçimler yapıldı. Rahmetli İzzetbegoviç’in partisinden Amra Babiç adlı kardeşimiz kendi ilçesinin belediye başkanı seçildi. Avrupa’nın ilk başörtülü belediye başkanı seçildi. Darısı Türkiye’nin başına. Amra Babiç, üç çocuk annesi bir bacımız. Toplum onu seviyor. Seçildikten sonra çok ilgi gördü ve üstüne gittiler. Muazzam bir açıklama yaptı. ‘Önemli olan içinin karakteridir, başörtüm benim bireysel tercihimdir.

x
Yorumlar