Kartal’daki okuldan Ensar Vakfı ve TÜRGEV paylaşımları

- Yorumlar

Okul bahçesini Ensar Vakfı’na açmasıyla gündeme gelen Kartal Anadolu Lisesi, sosyal medya hesaplarını Bilal Erdoğan’ın vakfı TÜRGEV’in kurduğu İbn Haldun Üniversitesi’nin duyuruları için seferber etti.

Milli Eğitim Bakanlığı protokolü iptal edilen Ensar Vakfı ile okul bahçesinde “Ensar Vakfı ile el ele aşure etkinliği” düzenleyen Kartal Anadolu Lisesi, okulun sosyal medya hesaplarını Bilal Erdoğan’ın vakfı TÜRGEV’in kurduğu İbn Haldun Üniversitesi için seferber etti.

Geçtiğimiz aylarda okulun sosyal medya hesaplarından yapılan, “Okul bahçesinde Ensar Vakfı ile aşure etkinliği” paylaşımı mezunlar ve öğrencilerinin tepkisi üzerine kısa süre içinde kaldırılmıştı.

Kartal Anadolu Lisesi’nin Facebook hesapları üzerinden yapılan en son tepki çeken paylaşımlarda TÜRGEV’in kurduğu İbn Haldun Üniversitesi’nin reklamı yapılıyor. Vatandaşlar şimdiden tepki yorumları yazmaya başlamış bile.

Bir vatandaş, “Yazık vallahi yazık. Mezun olduğum okul TÜRGEV’in arka bahçesi olmuş. Yeter artık ya bırakın şu çocukların yakasını.” şeklinde yorum paylaşmış.

İbn Haldun Üniversitesi Duyurusu:İbn Haldun Üniversitesi, Lise Kış Okulu programlarıyla tüm sınıflardan lise…

Posted by Kartal Anadolu Lisesi on Tuesday, January 1, 2019

x