Koltukta son günü

- Yorumlar

Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz’ün Kartal Belediye Başkanlığı koltuğundaki son günü. Öz, 1 Nisan’dan itibaren başkanlık koltuğunu yeni belediye başkanına bırakacak.

2009’dan beri Kartal’ın belediye başkanı olan Altınok Öz, Kartal Belediye Başkanlığı makamında son gününü yaşıyor. Öz’ün 10 yıllık başkanlık dönemi 1 Nisan’da sona erecek. Öz, geçtiğimiz hafta içinde belediye çalışanlarına oldukça duygulu veda törenleri yaptığı basına yansıdı. Bazı belediye çalışanlarının ağladığı görüldü.

Altınok Öz: Kartal'da yaşamaya devam edeceğim, belki de karşıdan seyrediyor olacağımhttps://www.kartal24.com/87903-altinok-oz-kartalda-yasamaya-devam-edecegim

Posted by Kartal24.com - 24 Saat Kartal Haberleri on Thursday, February 14, 2019

Kartal’da yaşamaya devam edecek

Altınok Öz, başkanlık görevinden ayrılacak. Öz, daha önce yaptığı açıklamalarda Kartal’da yaşamaya devam edeceğini söylemişti. Aslen Nevşehir, Gülşehirli olan Altınok Öz, Adnan Kahveci’yi anma etkinliğinin yapıldığı Yakacık Mezarlığı’nda yaptığı açıklamada, “Bundan sonraki yaşamımda yine Kartal’da olacağım ve yine Allah sağlık verdiği sürece de 5 Şubat’lar da sizlerin arasında, belki de karşıdan seyrediyor olacağım. Çünkü ona kalbi bir minnet duygusu bizlere, siyasetçilere rehber olabildiği için, Allah’tan Adnan Kahveci’ye, eşine ve kızına da rahmet diliyorum. Burada, toplanıp da onurlandırdınız için, hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum saygılar sunuyorum.”

x