Ömer Turan: Tehdit ediliyorum, hain ilan ettiler

- Yorumlar

Gazete Ömer Turan, “İlk günden itibaren müthiş bir bilgi kirliliğine maruz kaldık. 30 sandık görevlisi gözaltına alındı, YSK seçimlerin tekrar sayılmasına karar verildi, falanca yerde 30 bin oy çalınmış falanca yerde AK Parti’nin 3 bin oyunu sisteme girmemişler denildi. Bunların hepsi yalan çıktı” dedi.

‘TEHDİT EDİLDİM’

1. İlk günden itibaren müthiş bir bilgi kirliliğine maruz kaldık. 30 sandık görevlisi gözaltına alındı, YSK seçimlerin tekrar sayılmasına karar verildi, falanca yerde 30 bin oy calinmiş falanca yerde AK Parti’nin 3 bin oyunu sisteme girmemişler denildi. Bunların hepsi yalan çıktı

2. Bu yalanları söyleyenler ya da bilmeyerek bu yalanların yayılmasına yardım edenler yalanların resmi mevkiler tarafından yalanlanmasından sonra bile özür dilemediller. Bilgi kirliliğine devam ettiler. Başka yanlış bilgilerle AK Parti tabanını boşuna umutlandırdılar.

3. Mahalle medyası ve trollerin ilk günden itibaren söylediklerinin yüzde biri doğru olsaydı bugün sayin Binali Yıldırım en az 100 bin oy farkla seçimleri kazanmış olurdu. Mahalle medyası ve trollerin söylediklerinin hemen hemen tamamı yalan çıktı. Resmi kurumlar onları yalanladı

4. Bilgi kirliliğine katılmam için bana çok baskı yaptılar. Ben bilgileri teyit edemediğim için paylaşmadım. Ben paylaşmayınca bana olan baskı daha da arttı. YSK nın gerçek verilerini paylaşinca ve gerçekleri söyleyince baskı inanılmaz boyutlara ulaştı. Resmen tehdit edildim.

‘HAİN İLAN EDİLDİM’

5. Bir grup Sayın cumhurbaşkanımıza ve devletin resmi kurumlara rağmen seçimleri kabul etmeyelim, gerekirse sokaga çıkalım çağrısı yaptı. Bu grup Istedikleri açıklamayı yapmayan YSK’ya saldırdı onu hain ve fetöcü ilan ettiler. Aynı Grup Bana da saldırdı ve beni haini ilan etti.

6. Sayın Cumhurbaşkanımız ve AK Parti sözcüsü Ömer Çelik ilk günden itibaren sağduyulu açıklamalarda bulundu.Cumhurbaşkanımız adına hareket ettiğini söyleyen Bu tehlikeli grup Cumhurbaşkanımızın sağduyulu açıklamalarına rağmen ortamı germeye devam etti.Bu grup hala ortamı geriyor

7. Bizim mahallede Sayın cumhurbaşkanımıza onun şahsında Türkiye’ye operasyon çeken Sözde Reisci özde Kripto bu gruba karşı neredeyse tek başıma mücadele ediyorum. Son bir haftadır Maruz kaldıgım baskıyı ve aldığım tehditleri açıklayamam. Yazdığım her şeyi ölüm pahasına yazıyorum

8. Türkiye’nin ve Türk milletinin kutuplaştırılmasına ölüm pahasına da olsa karşı çıkacağım. Sokak çağrılarına karşı çıkacağım. Trollerin değil sadece anayasal kurum olan YSK verilerine inanacağım ve paylaşacağım.Tek kırmızı çizgim İslam’ın sancakları Türk devletidir. Ölümse ölüm

9. Görünen, Üst akıl, seçim sonuçları üzerinden Türkiye’de çok büyük bir kaos kurgulamış.Mısır’da olduğu gibi muhalifleri İstanbul’un bir semtinde (Mesela Kadiköy) muhafazakarları ise İstanbul’un diğer semtinde (Mesela Fatih) toplanmayı amaçladıkları anlaşılıyor.

Mahalle medyası ve trollere karşı çıkacağım

10. Üst akıl Mısır’da nasıl Tahrir ve Adeviye üzerinden Mısırı terörize etmişse Türkiye’de de iki tarafın toplanmasını planladığı zıt meydanlar üzerinden Türk milletini kutuplaştırmayı ve Türkiye’yi terörize etmeye amaçladığı anlaşılıyor. Biz bunu gördük ve ölumüne karşı çıktık.

11. Sözde Reisci Özde Kripto fetocu bazılarının yalanlarına kanıp da bana saldıran samimi muhafazakar kardeşlerim, Biz ve bizim gibi sağduyulu hareket edenler sizi ve Daha önemlisi Türkiye’yi büyük bir kaostan kurtardık. Ileride bunu anlayacaksın ve bizden helallik isteyeceksin.

12. Bizi hain ve CHP tarafından satın alınmakla suçlayan odaklara gelince; Onların ve patronları Üst aklın Sokak çağrılarını, YSK’ya saldırılarını, Türk milletini seçim üzerinden kutuplaştırma ve akabinde kaos yaratma planlarını bozduk. Bize kızgınlıkları bundan kaynaklanıyor.

13. Tekrar ediyorum, tek kırmızı çizgim İslam’ın sancakları Türk devleti ve Türk milletidir. Bu kutlu yolda, ölümse ölüm, Hapis hapis hepsi başım gözüm üzere. Beni tehdit edenler adresimi telefon numaramı çok iyi biliyor, buyurup gelsinler. Türk’e ve Turkiyeye bin Ömer feda olsun

14. Mahalle medyası ve trollerin neden olduğu bilgi kirliliğine sonuna kadar karşı çıkacağım. Adaletli olacağım. Partizanca değil hakça, müslümanca, davranacağım. Türk devleti, Türk milleti, adalet demeye devam edeceğim. Adaletli olmak, Türk devleti demek dönmek ise Evet döndüm.

x