Gazeteci Ömer Turan: Bu tam bir gladyo operasyonudur!

- Yorumlar

Gazeteci Ömer Turan, sosyal medya hesabından Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı yorumladı.

Turan’ın açıklamaları şu şekilde:

– Sosyal medyada Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı destekleyen kişi ve hesaplar tespit edilmeli ve haklarında bir an önce yasal işlem yapılmalıdır. Bu saldırıyı yapan kadar bu saldırıya destek verenler de suçludur. Tam bir gladyo operasyonu.

– Fatih Tezcan Şunu kafana iyi sok; Yabancı servislerden aldığı para ile Türk devletine operasyon çeken ve Türkten kendi ırkının intikamını almaya Kalkan tüm Türk ve İslam düşmanı hainleri, özelliklede,Ikinci 31 Mart Vakası’nı çıkarmak isteyen modern Derviş Vahdeti deşifre edeceğim

– Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, o yumruk size değil Türk milletine, Türk devletine, Türk demokrasisine vurulmuş bir yumruktur. Geçmiş olsun, Daha doğrusu hepimize geçmiş olsun.

– Adam şehit cenazesine gitmese, Kılıçdaroğlu PKKlı, onun için şehit cenazesine gitmiyor diye eleştirirler. Adam şehit cenazesine gidiyor, bu sefer de, şehit cenazesine provokasyon amaçlı gitti diyorlar, adamı yine eleştiriyorlar. Edep ya Hu. Diyecek bir şeyim yok.

– Kemal Kılıçdaroğlu’na yumruk atanlar suçlu değilmiş, cenazeye giden Kemal Kılıçdaroğlu suçluymuş. “Kemal Kılıçdaroğlu şehit cenazesine giderek provokasyon yapmışmış, oraya planlı gitmişmiş”, seklinde paylaşım yapan kelli felli İnsanlar gördüm. Biz bu kadar ne zaman kutuplaştık ya

– Ana muhalefet partisi liderine, CHP liderine, bir lidere kısacası bir insana, üstelik şehit cenazesine katılmak için gelmiş bir lidere yapılan bu saldırıyı şiddetle kınıyorum. Ülkem adına, İnsanlık adına, demokrasimiz adına çok üzüldüm. Biz bu görüntüleri hak etmiyoruz.

x