Sancaktepe’de kadın başkan koltuğunu kız öğrencilere bıraktı

- Yorumlar

23 Nisan kutlamaları çerçevesinde Sancaktepe Belediyesi’ni ziyaret eden Abdurrahmangazi İmam Hatip Ortaokul öğrencileri Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü’den başkanlık koltuğunu devraldı.

Temsili Belediye Başkanlığı için makam koltuğunu devralan Ayşegül Özcan ayrıca Belediye Başkanı olarak Sancaktepe’de çocuk tiyatrolarının ve sanatsal faaliyetlerin artması, herkesin mutlu huzurlu vakit geçireceği orman park tarzında alanların oluşturulması talebinde bulunarak “Birlik, beraberlik, kardeşlik ve dostluk duyguları içerisinde barışın ve huzurun sağlandığı bir dünya dileğiyle, hepimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.” dedi.

sancaktepe 23 nisan koltuk

Ziyaret’te tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü, bugünün çocuklarının yarın bu makamların yeni sahipleri olacağını ifade ederek, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı, bağımsız ve güçlü Türkiye’nin temellerinin atıldığı, milletimizin uyanışının simgesi olan 23 Nisan’ı bayram olarak çocuklarımıza hediye etmesi, onlara verdiği değerin ve duyduğu güvenin en büyük göstergesidir. En değerli varlıklarımız olan çocuklarımıza, mutlu ve aydınlık bir gelecek hazırlayabilmek, beklentilerine, sorunlarına cevap verebilmek ve düşlerini gerçekleştirebilecekleri bir dünya oluşturabilmek, gelecek adına bugünden sunabileceğimiz en büyük armağanımız olacaktır. Çocuklarımız hepimizin geleceğidir. İnanıyorum ki, bugünün çocukları, ileride çok daha müreffeh bir Türkiye’yi inşa edecek, dünya barışına önemli katkılar sağlayacaklardır.” şeklinde konuştu.

sancaktepe 23 nisan koltuk

x