Kartalspor Adana deplasmanına hazırlanıyor

- Yorumlar

K.Erciyesspor karşılaşması sonrasında iki gün izin yapan Kartalspor bugün tesislerde toplanarak 3 Aralık 2012 Pazartesi günü Adana 5 Ocak Stadyumunda oynayacağı Adana Demirspor karşılaşmasının hazırlıklarına başladı.

Kartalspor resmi internet sitesinden verilen bilgilere göre 27 Kasım Salı günü saat 14:00’te teknik direktör Özcan Kızıltan yönetiminde başlayan ve 1 saat 10 dakika süren antrenman boyunca Kızıltan’ın yardımcıları Süleyman Bayram, Erol Bulut ve kaleci antrenörü Semih Dülger hazır bulundu.

Radyo Seymen Kartal Stadı’nda gerçekleştirilen antrenman teknik direktör Özcan Kızıltan’ın saha içinde yaptığı kısa toplantı sonrası gerçekleştirilen ısınma koşusuyla başladı. Isınma koşusundan sonra tam saha parkurda dayanıklılık çalışması yapan takım antrenmanın son bölümünde dar alanda 2 ve 3 temaslı oyun oynayarak soğuma koşusu ve stretchingle antrenmanı tamamladı.

Kaleciler Haydar ve Erşen kaleci antrenörü Semih Dülger eşliğinde özel kaleci çalışması yaparken, dar alanda oynanan oyunda kalede görev aldılar. A2 takımı ile Eskişehir’e giden Osman, Savaş ve Ersel ise bugün yapılan antrenmana katılmadı.

Sakatlığı devam eden Onur Nasuhoğulları’nın tedavisi devam ederken K.Erciyesspor karşılaşmasında arka adalesinden sakatlanan Fatih Gül ve ağrıları bulunan Gökhan Güney düz koşuyla bugünkü antrenmanı tamamladı.

x