5 Futbolcu Kartalspor’u TFF’ye Şikayet Etmiş

- Yorumlar

Günü kar nedeniyle kapalı salonda çalışarak geçiren Bordo-Beyazlılar, ligin ilk yarısının son iç saha maçını kazanarak alt sıralardan kurtulmak istiyor.

Gazeteci Mustafa Yaşar bugünkü yazısında genel kaptan Murat Gülfırat’ın ağzından TFF’ye şikayet olayının gerçekliğini yazdı.

Yönetim sıkıntılı. 5 futbolcu federasyona gitti

Kartalspor’da alınan başarısız sonuçlar camiayı gererken, yönetimde para arayışını sürdürüyor. Sezon başından bu yana ekonomik sıkıntılarla boğuşan ve teknik kadro ile futbolcu ödemelerini aksatan Kartalspor yönetimi alacaklarının ödenmemesi gerekçesiyle kulübü federasyona veren 5 futbolcusunu ikna etmeye çalışıyor. Geçtiğimiz günlerde Ajansspor’un duyurduğu haberi doğrulayan genel kaptan Murat Gülfırat, “Takımımızda ki bazı futbolcuların yapamadığımız ödemeler nedeniyle federasyona başvurduğu doğrudur. Bu futbolcularımız kendilerini korumak adına böyle bir yola başvurmuşlardır ancak bizde gerek onlara gerekse diğer futbolcularımız ve teknik kadromuza ay sonuna kadar ödeme yapacağımızı ilettik. Kendileri de bize bu konuda anlayış gösterdiler ve ödemelerin yapılması durumunda takımda kalmak istediklerini söylediler umuyoruz ki bu konuda sıkıntı yaşamayacağız.” dedi. Gülfırat, ligin ilk yarısında kalan iki maçlarını kazanarak ikinci devreye bambaşka bir Kartalspor olarak girmek istediklerini de sözlerine ekledi.

x