Bahçeli’den Susamam tepkisi: Rap adına darbeye hevesleniyorlar

- Yorumlar

AK Parti’nin Cumhur İttifakı kapsamındaki ortağı olan MHP’nin Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Susamam adında klip yayınlayan rapçileri fena haşladı. Bir grup gazeteciyi etrafına toplayarak yemek yiyen Bahçeli, bomba açıklamalar yaptı.

“RAP ADINA DARBE YAPMAYA HEVESLENİYORLAR”

Rap şarkıcılar tarafından çıkarılan ve Türkiye’nin güncel sorunlarını konu alan “#SUSAMAM” isimli şarkıyla ilgili de açıklama yapan MHP Lideri Bahçeli:

Paragraf paragraf orada ne amaçlandığını biliyorum. Eğer o rapi yeni yetişen nesil bütünüyle parça parça kabul ederse her parçayı yönlendiren çevre, grup veya kişiler dış destek bulanlar Türkiye’yi karma karışık hale getirirler. Rap adına Türkiye’de darbe yapmaya heveslenen insanlar türer. O rapi iyi okumak lazım. Yazacak başka şey mi bulamadılar. Haydi söylemede becerileri var, yazmadaki becerinin onlardan olduğu kanaatinde değilim. O kadar sosyolog, psikolog, sosyal ve ekonomik yönden birikimi olan insanlar o kavramları yan yana getiremez. Birileri hazırlamış vermiş. Sen de rap okuyorsun al oku demiş. Yarın herkes okuyacak. Onlar çok tehlikeli şeyler. Bazıları sanat uğruna Türkiye’yi kurban etmeye çalışıyorlar. Onlara dikkat etmek lazım.

x