Kartal Belediyesi halkla ilişkiler

Kartal Belediyesi halkla ilişkiler sayfasında Kartal Belediyesi ile ilgili önemli bilgilere ulaşabilirsiniz. Kartal Belediyesi ile ilgili faydalı bağlantıların yer aldığı Kartal Belediyesi sayfasına hoş geldiniz. Bu sayfada, Kartal Belediyesi hakkında bilgi edinebilir ve öğrenmek istediğiniz bilgilere hızlıca ulaşabilirsiniz.

Kartal Belediyesi sitesinden ulaşabileceğiniz çok sayıda hizmet vardır. Kartal Belediyesi tarafından ilçede yaşayan vatandaşlara verilen hizmetlerin bir dökümü bu sayfada yer almaktadır. Belediye hizmetleri arasında ücretsiz evde sağlık, öğrenci bursları, ücretsiz kurslar, çocuk kreşleri ve erzak kolisi yardımları bulunuyor.

Sık Kullanılanlar

Ayrıca aşağıdaki başvuru formlarını kullanarak Kartal Belediyesi’nin verdiği hizmetlere başvuru yapabilirsiniz. Böylece hizmetlerden yararlanmak için gerekli ön kayıt işlemini tamamlamış olursunuz. Bu sayfada sıralanan tüm hizmetler Kartal Belediyesi’nin Kartal ilçesinde yaşayan vatandaşlara yönelik verdiği hizmetlerin bir kısmını oluşturur.

Kartal Belediyesi Hizmetleri

Kartal Belediyesi Başvuru

Bu sayfa vasıtasıyla Kartal Belediyesi Resmi Sitesinde bulmakta zorlanabileceğiniz bilgileri hakkında daha kapsamlı kılavuzlar ve içerikler edinebilirsiniz. Kartal Belediyesi Sitesi sayesinde Kartal ilçesinde belediyede halledebileceğiniz her türlü işiniz hakkında bilgi edinme yollarını öğrenebilirsiniz. Böylece Kartal ilçesinde nasıl emlak vergisi ödeyeceğinizi, nasıl sosyal yardım başvurusu yapacağınızı ve nasıl etkinlikler hakkında bilgi alacağınızı öğrenebilirsiniz.

Kartal Belediyesi Bilgi Sayfaları